در این مقاله قصد بررسی تانکر های آب زمینی رو داریم. تانکر های زمینی در سه نوع استوانه ای افقی، عمودی و مکعبی ساخته می شود. همچنین تانکر های زمینی در اشکال مختلفی از جمله گرد، مکعب مستطیل،مکعب مربع،استوانه،وحتی سه گوش وچند ضلعی ساخته میشود. ساخت هر کدام از این اشکال شرایط خود را داراست، بطور مثال ،تانکر گرد واستوانه،نیازی به کمربند وتقویت بدنه ندارد درحالیکه مخزن های چهارگوش نیاز به تقویت بدنه وکمرکشی دارند. تانکرهای زمینی جهت استفاده از آب شرب و غیرشرب برای مصارف مختلف استفاده می شوند.

کاربرد این نوع تانکرها جهت استفاده از آب شرب و غیر شرب در منازل و کارخانه ها و برای کار کشاورزی و بنایی می باشد.برای ساخت این تانکرها از ورق گالوانیزه با ضخامت های مختلف استفاده می شود، ضمن اینکه برای ساخت تانکرهای غیر شرب از ورق سیاه نیز می توان استفاده کرد.

تانکرهای آب به دو ذسته تانکرهای فلزی از جنس ورق گالوانیزه و مخزن پلاستیکی از جنس پلی اتیلن تقسیم می شوند که هر کدام ویژگی ها و کاربرد خاص خود را دارد.

تولید تانکر زمینی با کیفیت عالی

ما از برترین تولیدکننده های تانکرهای زمینی فلزی در کشور هستیم. مجموعه تانکر سازی مهر تانکرهای زمینی را با مهندسی نوین و با استفاده از تجهیزات به روز و با کمک پرسنلی زبده تولید می کند.

تانکر آب زمینی
تانکر آب زمینی

تانکر آب فلزی

تانکر فلزی یکی از انواع تانکر های زمینی است که از آن برای نگهداری و ذخیره آب یا مایعات دیگر استفاده می کنند. انواع مختلفی از این مخازن وجود دارد. در این مطلب تصمیم داریم ویژگی های مخزن آب فلزی و عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت تانکر آب فلزی را بررسی کنیم. اگر مایل هستید در خصوص مخزن فلزی اطلاعاتی داشته باشید، با ما همراه شوید.

مخزن آب فلزی

شما با استفاده از تانکر آب فلزی می توانید مایعاتی اعم از آب را نگهداری و ذخیره کنید. به طور کلی این مخازن در سه مدل عمودی، افقی و مکعبی تولید می شوند. شرکت تانکرسازی مهر، این محصولات را در کیفیت ها و انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می کند. قیمت هر کدام از این مدل تانکرها با هم تفاوت دارد. مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت مخزن آب فلزی عبارتند از:

  • ظرفیت و گنجایش تانکر
  • ضخامت ورق های استفاده شده برای تولید تانکر آب فلزی
  • همانطور که گفتیم تانکرها در مدل های مختلفی تولید می شوند و مدل تانکر ها بر روی قیمت آن ها اثر می گذارد.
  • نوع ورق به کار رفته و درجه کیفیت آن
  • برند تولید کننده
  • محل ساخت (ساخت تانکر به صورت محلی بوده یا در کارگاه انجام شده است)
تانکر زمینی

با توجه به اینکه خریداران توجه زیادی به قیمت محصولات دارند، پس زمان خرید تانکر فلزی باید تمامی این موارد را بررسی کنند تا خرید ایمنی را تجربه نمایند.  علاوه بر تانکرهای زمینی، شرکت تانکر سازی مهر به تولید انواع تانکر چرخدار نیز می پردازد.

 

ویژگی های تانکر آب فلزی

تانکرهای فلزی عملکرد خوب و مناسبی دارند، به همین دلیل بسیاری از افراد خرید این نوع تانکرها را ترجیح می دهند. اما تانکرهای خریداری شده باید دارای ویژگی های زیر باشند:

  • تانکرهای فلزی باید بتوانند مقاومت بالایی را در برابر سرما و گرما از خود نشان دهند.
  • مقاومت بالا در برابر ضربه با برخورد اجسام تیز و محکم بر روی آن
  • به هیچ عنوان نباید برای ساخت این مخازن از مواد شیمیایی و مضر استفاده شود تا آب یا ماده ای که در داخل مخزن نگهداری می شود خاصیت خود را حفظ کرده و هیچ واکنش شیمیایی در آن ها به وجود نیاید.

جمع بندی

تانکرهای آب فلزی یکی از محصولاتی هستند که در آن آب یا مایع دیگری را ذخیره و نگهداری می کنند. این نوع از تانکر های زمینی در کفیت ها و انواع مختلفی تولید می شوند. قیمت هر کدام از تانکرها با همدیگر تفاوت دارد.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *